Слава Україні! Героям слава!Віримо в ЗСУ!

Стійка для велосипеда

Стійка для велосипеда, велопарковка: купити в Україні

Все більшою популярністю останнім часом користується такий транспортний засіб, як велосипед.
Стійка для велосипеда, велопарковка | ❶ Висока якість від Семирозум проект ❷ З Німеччини ❸ Гарантія 3 роки ✈ Доставка по Києву та Україні ☎ Телефонуйте 098 9059593Такий засіб корисний і для здоров'я, і ​​для навколишнього середовища. Крім того, ви не залежатимете від інтенсивності руху на дорогах і зможете навіть у годину пік з легкістю дістатися до офісу, магазину чи будинку. У Європі пересування на велосипедах дуже популярне, відповідно і супутні товари є у великому асортименті.

Одна з причин, чому велосипеди не такі популярні у нас — відсутність добрих велопарковок. Стійки для велосипедів слід встановити біля торгових центрів, супермаркетів та офісів великих компаній. Таким чином ви сприяєте популяризувати серед співробітників і клієнтів здоровий спосіб життя.

Україна прагне більше відповідати стандартам, ухваленим у Європі. А це означає, що питання екології неодноразово порушуватиметься, і на підставі його прийматимуться нові закони щодо оподаткування власників автомобілів. Це дає підстави задуматися про частоту використання транспортного засобу. Багато людей вважають за краще добиратися до роботи і назад велосипедом, а автомобіль використовують для відряджень, виїздів на природу або візитів до родичів в іншому місті. Стоянка для велосипедів тепер потрібна більш, ніж у попередні роки.

Вибираємо велопарковку

Головним критерієм вибору велопарковки є її розмір і, відповідно, кількість місць для паркування. Якщо ви є власником маленького магазинчика, то цілком підійде і одно-двомісна стоянка для велосипедів, купити яку не важко. Якщо ж йдеться про офіс великої фірми або торговий центр, потік людей в якому досить великий, слід розглядати вже не стійки для велосипедів, а велопарковки або велодепо, розраховані на велику кількість паркувальних місць велосипедів.

Ціна виробу залежатиме не тільки від його розмірів, а й від якості матеріалу, що використовується. Вибирайте велопарковки із міцного, нержавіючого металу, що має неабияку вагу. Таким чином ви забезпечите максимальну безпеку паркування та тривалий термін її служби.

Компанія «Семірум проект» пропонує вашій увазі стоянки для велосипедів від найкращих європейських виробників. Гарантія, сертифікат якості, екологічна безпека, оптимальна ціна та тривалий термін служби кожного виробу забезпечені. Вже понад 10 років ми працюємо для того, щоб забезпечити своїм клієнтам лише найкращі товари для повноцінного облаштування офісів та складів.

Оформляйте замовлення на нашому сайті або звертайтесь за адресою: Україна, місто Буча Київська область