Слава Україні! Героям слава!Віримо в ЗСУ!

Палети

Фільтр

10 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

10 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

Палети — надійно, зручно, дешево!

Будь-яка компанія, яка нарощує виробничі потужності, не може обійтися без палет у складських приміщеннях. Вони дозволяють суттєво прискорити процес навантаження, розвантаження товарів, при цьому зменшуючи відсоток бою та пошкодження вантажів. Сьогодні купити піддони прагнуть багато підприємств, оскільки для низки компаній вони є не лише зручним та практичним рішенням, а справжньою необхідністю.

Якими бувають піддони?

Конструкції подібного роду призначені для прискорення процесу транспортування та спрощення складування та зберігання найрізноманітніших вантажів. Широке застосування палет стало каталізатором для розробки безлічі видів подібних виробів, кожен з яких ви можете купити в Києві. Наприклад, за матеріалом виготовлення конструкції поділяють на:

  • Дерев'яні. Перевагами такого вибору є найнижча ціна, елементарність утилізації відпрацьованого матеріалу, висока екологічність. Нові палети навіть зберігають свіжий запах лісу.
  • Пластикові. Подібні рішення відрізняються мінімальною вагою та вищою надійністю, ніж дерев'яні аналоги. При цьому вони легко зберігаються, і їм не страшні шкідники. Набирають широкої популярності і мають все більший попит у нашій країні.
  • Металеві. Здатні витримувати вантажі величезної маси, але мають ряд недоліків, через що в Україні не поширені.

Кожен тип піддонів має власні переваги і недоліки, і призначений для різних типів вантажів. Однак основним принципом класифікації залишається конструкція палет, яка обумовлює їх вартість. За цим принципом виділяють такі типи виробів:

  • Відкритий піддон або європіддон. Конструкції такого роду набули широкого поширення по всій Європі та зокрема в Україні. Головний плюс цього виду палет - можливість захоплювати їх з будь-якої сторони. Як правило, європіддони мають розміри 1200х800 мм, але зустрічається і їхній «шведський» аналог, що має розміри 1200х1000 мм. Мінімальна ціна та велика зручність зробили даний тип конструкції одним з найпоширеніших у Києві та по всій Україні.
  • Блоковий піддон. Поширився у Великій Британії, де цінується вище за європіддони. Основна відмінність – наявність додаткової планки посередині конструкції, що дозволяє легко та швидко захопити її практично будь-яким видом вил.
    Поздовжній піддон. Також має блокову конструкцію, але має одну важливу відмінність – велика довжина. При цьому в ньому розташовані отвори для захоплення з усіх боків. Особливо поширені за океаном. США отримали абревіатуру GMA, а Канаді – CPC.
  • Закриті палети. Відмінна риса таких конструкцій – цілісна робоча поверхня і наявність отворів для захоплення лише з двох сторін (в інших виробів вони розташовуються з чотирьох).

    На сьогоднішній день, палети є найкращим рішенням для прискорення транспортування та раціоналізації використання корисної площі складу. Сучасний ринок дозволяє підібрати оптимальний варіант піддонів для будь-яких виробничих та складських потреб.