Слава Україні! Героям слава!Віримо в ЗСУ!

Контейнери складські

Фільтр

Позиції 1-12 з 21

Сортувати у порядку збільшення
Сторінка
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-12 з 21

Сортувати у порядку збільшення
Сторінка
Відобразити як Таблиця Список

Контейнери для складу

Правильна організація роботи складу – половина успіху компанії. Саме від ефективності використання простору та зручності складської системи залежить і швидкість роботи, і надійне збереження продукції. Для цієї мети на складах використовують спеціальне обладнання для зберігання та переміщення вантажів. Залежно від масштабів складу, тяжкості тієї чи іншої виду вантажу, і навіть його технічних характеристик використовуються різні способи їх зберігання. Само собою, розрізняються методи зберігання продуктів харчування, особливо швидкопсувних, горючих, отруйних або хімічних та інших видів вантажів. Для організації складу використовують стелажі, шафи, контейнери та ящики.

Різновиди складських контейнерів

Контейнери для зберігання вантажу можна розділити за їхньою місткістю або масою брутто та за матеріалами виготовлення. Залежно від потреб вантажу вибирається матеріал, форма та обсяг. Такі контейнери можуть бути як окремими, так і штабелируемыми, тобто з можливістю ставити їх один на один, без шкоди для контейнера або вантажу.

За своєю конструкцією тара для вантажів також може відрізнятися. Це може бути як контейнер із кришкою, так і без неї. Також виготовляють саморозвантажувальні, водонепроникні та герметичні контейнери. Тара може мати різні параметри, так само як і ширина полозів для штабелювання може відрізнятися. Тому бажано брати тару одного виробника або, як мінімум, уважно вивчати всі характеристики товару перед покупкою. Для більшої надійності контейнер виготовляють із потовщеним дном, найчастіше ребристої форми, а також з потовщеними ребрами та кутами. Тобто всі точки, в яких навантаження і, відповідно, ризик пошкодження підвищені оснащуються ущільненням.

Матеріалом корпусу може бути метал або полімерні матеріали. Розрізняються вони як властивостями міцності, так і зовнішнім виглядом. Наприклад, пластиковий контейнер може бути забарвленим або прозорим. Якщо йдеться про вантажі великої ваги, то пластикові контейнери мають металевий каркас для надання тарі більшої міцності. Контейнери різного кольору зручно використовуватиме візуальне орієнтування на складі.

Конструкція європейських складських контейнерів дозволяє легко переміщати їх по складу за допомогою спеціальної техніки, а також здійснювати навантаження для подальшого транспортування. Ці параметри слід вивчити перед покупкою, адже тара може бути призначена тільки для зберігання вантажу, без можливості транспортування.

Придбати обладнання для зберігання вантажу на складі, а також багато іншого ви можете на нашому сайті. Найякісніші товари для складу та офісу у м. Київ знаходяться саме у нас. Найкращі європейські виробники, гарантія якості товару та сервіс на високому рівні вам забезпечені. Вся Україна замовляє у нас, оскільки ціна кожного товару відповідає його високій якості та довгому терміну служби.
Найкращі складські контейнери від «Семирозум Проект» для продуктивної роботи Вашої компанії.