Слава Україні! Героям слава!Віримо в ЗСУ!

Столи

Фільтр

Позиції 1-12 з 46

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-12 з 46

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

Стіл – обов'язковий атрибут будь-якого офісу

Стіл є незамінним предметом меблів як у будинку, так і в офісі. Але ви напевно проводите набагато більше часу за робочим столом, ніж удома за письмовим чи обіднім. Тому вибору столу для роботи слід приділити особливу увагу. Столи просто незамінні в офісах, конференц-залах, приймальнях, а також у кабінетах начальників. Такий елемент інтер'єру не тільки несе функціональне навантаження, але й відіграє важливу роль в інтер'єрі приміщення.

Офісні столи та офісні меблі високої якості, Київ, Україна

Види робочих столів

Робочі столи в Україні сьогодні представлені у величезній різноманітності. Кожен із них відрізняється своїми особливостями та функціональними можливостями. Але всім різновидам та моделям столів висувається одна головна вимога – зручність. Справді, столи зроблені таким чином, щоб співробітнику було максимально комфортно перебувати цілий день на робочому місці.
Залежно від своєї форми всі столи поділяються на три види:

  • прямі
  • кутові
  • нестандартні

Для того, щоб максимально заощадити простір у приміщенні, зверніть увагу на кутові моделі. Вони гармонійно вписуються в кут офісу, не займаючи багато місця. Якщо приміщення має незвичайну форму, то тут буде доречна нестандартна модель, яка може бути розташована як біля стіни, так і посередині офісу.
Столи також поділяються залежно від призначення. У каталозі нашого магазину Ви можете побачити такі види столів:
  • для офісу
  • стіл для роботи стоячи
  • конференц-стіл
  • складні столи
Столи для офісу підходять робочому персоналу, який працює цілий день перед комп'ютером. Такі вироби бувають як простими, і з набором функціоналу. Це можуть бути ящики та полиці для документів, а також спеціальні пристрої для комп'ютера - нішу для системного блоку, отвори та кріплення для проводів та висувну полицю для клавіатури.
Стіл для роботи стоячи забезпечує комфорт та ергономічність. Під час роботи за таким столом болю в спині не виникає, а постава стає правильною - це все завдяки регульованій висоті столу.
Переговори, наради та інші заходи є важливою частиною будь-якого бізнесу. І для забезпечення максимального комфорту учасників необхідні відповідні меблі, що дозволяють розмістити всіх присутніх на заході. Конференц-стіл ідеально підходить для такої мети. Такий стіл розрахований на те, щоб усі учасники зборів могли бачити один одного, а також робити необхідні записи під час конференції.
Складаний стіл хороший тим, що в складеному стані він не займає багато місця. Така модель буде зручна якщо потрібно організувати тимчасове робоче місце, або просто заощадити простір в приміщенні. Крім того, складні столи значно простіше перевозити, якщо ви мінятимете місце знаходження офісу.

Особливості

Столи, які Ви можете купити у нас за вигідною ціною, відрізняються високоякісними матеріалами та кольоровим рішенням. Вироби мають чудові експлуатаційні характеристики. Столи абсолютно безпечні, екологічні, стійкі до різних пошкоджень і забруднень, до того ж за ними не потрібний особливий догляд.
Наша компанія знаходиться в м. Буча, але якщо Ви живете в Києві чи іншому місті, то ми пропонуємо вам скористатися вигідну доставку по столиці та по всій території України.