Слава Україні! Героям слава!Віримо в ЗСУ!

Штабелери

Фільтр

Позиції 1-12 з 22

Сортувати у порядку збільшення
Сторінка
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-12 з 22

Сортувати у порядку збільшення
Сторінка
Відобразити як Таблиця Список

Сучасні складські приміщення працюють із величезною кількістю вантажів. Найчастіше вони розміщуються або в штабелях, або на стелажах, що дозволяє суттєво економити простір. Однак ручне навантаження забирає багато часу і потребує величезних витрат праці, тому сьогодні штабелери є найважливішою частиною складського обладнання. Сьогодні ви можете купити конструкції різного типу, які стануть оптимальним рішенням для вашого приміщення.

Якими бувають навантажувачі?

Складські штабелери бувають різними. Першочерговими принципами класифікації даного типу обладнання є їх конструкція та призначення, від яких залежить їх ціна. Сьогодні виділяють такі види пристроїв:

  • Навантажувач. Має ширший функціонал, ніж звичайний штабелер, але основною функцією є саме внутрішньоскладське переміщення вантажів. Є самохідним транспортним засобом, керованим водієм з кабіни. Вилковий навантажувач – один із найзручніших типів підлогового складського транспорту. Однак висока ціна не завжди дозволяє купувати їх у великій кількості.
  • Рокла. Поширений в Україні та Києві зокрема вид складського навантажувача. Рокла відноситься до категорії обладнання з гідравлічним принципом дії. Він є візком, здатним піднімати вантаж масою до 3 тонн на висоту до 20 см. Широко використовуються для одноярусного зберігання. Вартість рокли значно нижча, ніж у навантажувача, а відмінна вантажопідйомність і невибагливість до робочих умов дозволили візку отримати свою частку популярності.
  • Кран штабелер. Буває двох основних видів: мостовим та стелажним. Кран першого типу є конструкцією з двох опор і прокладеного між ними мосту, по якому рухається вантажний візок. Найчастіше його бажають купити виробництва та склади, які потребують внутрішньоскладського транспортування об'ємного та масивного вантажу: металу, труб, лісоматеріалів тощо. Стелажний кран необхідний транспортування товару на верхні стелажі, куди може дістати рокла. Даний тип навантажувача переміщається вертикально спеціальними стійками, це дозволяє доставляти вантаж на необхідний поверх стелажу.

Підприємці Києва вже давно оцінили всю красу складських штабелерів. Вони зручні, практичні та дозволяють доставити вантаж у вказану точку приміщення з мінімальними витратами праці. Вартість їх може суттєво відрізнятися, враховуючи особливості їхньої конструкції та призначення.