Слава Україні! Героям слава!Віримо в ЗСУ!

Офісні крісла

Фільтр

Позиції 1-12 з 27

Сортувати у порядку збільшення
Сторінка
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-12 з 27

Сортувати у порядку збільшення
Сторінка
Відобразити як Таблиця Список

Офісне крісло: вибираємо відповідально

Здавалося б – і офісні меблі, і меблі для дому – із однієї категорії товару. Однак є відмінності. При виборі меблів для офісу йдуть вимоги до підвищених навантажень (на такому кріслі офісному працівнику доводиться проводити більшу частину свого часу). Також слід звернути увагу на виробника, який пропонує офісне крісло. Яка у фірми репутація? Як довго вона на ринку? Яка середня цінова політика встановлена продукцію цієї фірми? І звісно – які матеріали використовуються при виготовленні таких крісел. Зовсім не обов'язково купувати для офісу ортопедичне крісло, хоча це і бажано, адже сидячий спосіб життя не сприятливо позначається на здоров'ї та поставі працівників. Найголовніше – це щоб меблі, які ви збираєтеся купити, були якісними і відповідали стандартам безпеки.

Щоб після закінчення робочого дня у співробітника не хворіла спина, і він не відчував себе розбитим і втомленим, важливо, щоб його сидяче становище було правильним. Шкіряне крісло для офісу має бути ергономічним та анатомічно правильним. Придбати відповідний вимогам виріб пропонує ряд інтернет-магазинів у Києві та по всій Україні, до вибору потрібно підходити відповідально.

Якими функціями має володіти якісне офісне крісло?

Правила ергономіки (науки про взаємодію співробітника з його робочим місцем) свідчать, що якщо людина проводить на офісному кріслі понад три години – це вже вважається тривалим терміном. Тому розглянемо кілька функцій, які мають бути притаманні хорошому офісному кріслу.

  • Крісло має мати можливість зафіксувати в заданому положенні, не «хитатися» на всі боки
  • Ідеальне офісне крісло може бути зафіксовано у будь-який момент руху. Той, хто сидить на ньому, може регулювати, наскільки висока спинка і який кут її нахилу - словом, змінювати положення крісла в залежності від того, як йому зручно.
  • Корисною для здоров'я буде наявність спеціального валика для попереку
  • У кріслі має бути функція балансування без зміщення центру тяжіння

Офісні стільці мають бути виконані з якісних сортів деревини. Три основні критерії, на які варто спиратися при виборі стільців для офісу – зручність, міцність, довговічність. До речі, використання неякісних меблів в офісі може призвести не тільки до розвитку пороків постави, а й до травматизму – відомі випадки, коли під огрядним працівником ламався стілець, і це призводило навіть до переломів та струсів. Тому економити на офісних меблях не можна в жодному разі. Звичайно, ви можете купити меблі для офісу недорого, але для цього слід прошерстити не один інтернет-магазин.

Товари, що відповідають заявленим вимогам, випускає безліч виробників по всій Україні та у Києві зокрема. Однак при покупці не слід гнатися за цінами. Як правило, економія в таких справах не призводить ні до чого хорошого, але купивши меблі один раз, ви вирішите проблему на роки. Ідеальне поєднання ціни та якості пропонує наша компанія Семирозум Проект.