Слава Україні! Героям слава!Віримо в ЗСУ!

Шафа для інструментів

Одним з видів меблів, необхідних для зручності роботи на виробництві, станції техобслуговування або складі,
є шафа металева для зберігання інструментів і деталей. Він допоможе зручно розмістити всі запчастини та інструментарій, забезпечити швидкий, але обмежений доступ. Такими шафами користуються як великі виробничі цехи, і невеликі приватні майстерні чи СТО.

Різновиди шаф для інструменту

Незважаючи на те, що багато хто звикли зберігати інструменти в ящиках або коробках, попит на шафи досить високий. Шафи для інструментів зі здвижними дверями ❶  Німеччина ❷ Гарантія 2 роки ✈ Доставка по Києву та Україні ☎ 098 9059593Зі зростанням якості обслуговування зростає і попит на якісні товари для зручної та грамотної організації робочого процесу. Інструментальні шафи виробляються різних розмірів і з функціоналом, що трохи відрізняється..

Інструментальна шафа може мати:

стаціонарні полиці;
висувні полиці чи ящики;
знімні полиці, які дозволяють регулювати їхню висоту;
полиці, призначені для розміщення на них пластикової тари.

Крім того, може відрізнятися і конструкція дверей. Це можуть бути як стандартні двері, так і ролетні — для економії простору. Замок у дверях може бути вбудованим, а може бути окремим. Габарити шафи і кількість полиць найрізноманітніші. Тобто вибору більш ніж достатньо.

Що стосується матеріалу, то це може бути просто метал, або метал, покритий фарбою. Другий вид використовується частіше у зберіганні інструментів і деталей із різних сплавів, оскільки покриття фарбою уберігає як самі полиці, і деталі від хімічної реакції між сплавами. Деякі конструкції оснащені перфорованими панелями на бічних або задніх стінках шафи. Таким чином, запобігається заборона інструментів, що знаходяться там, внаслідок перепаду температур у приміщенні. Також отвори перфорованої стінки можна використовувати для тимчасового розміщення інструменту поза шафою. Наприклад, його можна повісити за допомогою гачка на стінку шафи, тим часом як ви його використовуєте.

Якісні шафи для інструментів Ви завжди можете купити у нас!

Невисока шафа для інструментів ❶ Висока якість від Семирозум проект ❷ З Німеччини ❸ Гарантія 3 роки ✈ Доставка по Києву та Україні ☎ 098 9059593Компанія "Семирозум Проект" постачає на Україну товари найвищої якості для офісів та складів. Найкраще обладнання, вироблене в Європі, США та Японії, послужить для оперативної та якісної роботи. Правильна організація робочого місця не тільки підвищить швидкість виконуваної роботи, але також допоможе працівникові почуватися впевненіше та комфортніше на своєму місці. Це, безумовно, підвищить продуктивність праці.

У нас ви можете купити шафи з вертикальними або горизонтальними, стаціонарними або висувними полицями та ящиками, покриті якісним та екологічним порошковим покриттям. Офіс нашої компанії знаходиться в м. Буча, але замовляє обладнання у нас вся Україна. Якість товару відповідає європейським стандартам і забезпечить вам безпечні умови роботи. Ціна товару оптимальна, враховуючи його характеристики та матеріали виготовлення.

«Семирозум Проект» — ми допоможемо вам грамотно та якісно облаштувати виробничі площі, офіси та склади!