Слава Україні! Героям слава!Віримо в ЗСУ!

Штабелери електричні

Фільтр

9 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

9 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

Електричні штабелери – економія трудових ресурсів

Складські приміщення з постійним рухом вантажу та великою кількістю товару, що зберігається, не можуть обійтися без електричних штабелерів. Пристрої подібного роду оснащені електроприводом, який може виконувати різні функції або обмежуючись підйомом або самостійно пересуваючись по приміщенню. Для того, щоб купити подібні пристрої, доведеться витратити більше коштів, ніж на гідравлічні аналоги, але їх функціональність змушує забути про ціну.

Якими бувають електроштабелери

На складах України та Києва зокрема можна знайти різні види штабелерів з електроприводами. Компанії, що спеціалізуються на продажі подібних пристроїв, у тому числі Семирозум Проект, пропонують продукцію з різним функціоналом за різними цінами. Сьогодні ви можете купити такі види електронавантажувачів:

  • Електрична рокла. Багато в чому схожа на гідравлічний аналог, але має набагато більш високу вантажопідйомність. Крім того, даний тип штабелера не змушує оператора витрачати сили на підйом палети з товаром завдяки електроприводу. Висота підйому вантажу у такої рокли аналогічна ручній, до 200 мм.
  • Ведені штабелери. Цей тип пристроїв не обладнаний електричним двигуном для самостійного пересування, але оператор, у разі, лише доставляє їх у потрібне місце. На відміну від рокли електроштабелери даного типу можуть піднімати вантаж на висоту до 3 метрів. Гранична маса вантажу досягає 1500 кг.
  • Електронавантажувачі з підніжкою. Принцип роботи схожий на попередні пристрої, але вони здатні пересуватися самостійно. Штабелери цього типу оснащуються відкидною підніжкою для оператора.
  • Електроштабелери із кабіною. Чи здатні розвивати швидкість до 10 км/год, для оператора облаштована спеціальна кабіна, з якої ведеться керування. Вантажопідйомність у електричних штабелерів цього типу залежить від моделі, як і висота підйому.
Всі перераховані види навантажувачів ви можете купити на території України. Сьогодні в нашій країні здійснюється продаж як нових, так і б/в електроштабелерів, що оптимально підходять для вирішення завдань різної складності. Даний тип пристроїв дозволяє суттєво прискорити навантаження та розвантаження транспорту, а також транспортування вантажу територією складського приміщення. Якісний електронавантажувач не тільки надійний, а й невибагливий в обслуговуванні.