Слава Україні! Героям слава!Віримо в ЗСУ!

Контейнери для небезпечних речовин

Фільтр

10 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

10 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

Якщо ваша робота пов'язана безпосередньо з хімічними або горючими речовинами, які є небезпечними для здоров'я людини та екології навколишнього середовища, то вам однозначно знадобляться контейнери для зберігання цих небезпечних речовин. До таких складських атрибутів, які також називають депо, вимоги затверджені нормативами і не можуть бути порушені. Крім штрафів за неправильне збереження таких речовин ви також наражаєте себе на ризик нещасного випадку.

Залежно від своїх фізико-хімічних властивостей, небезпечні речовини розділені на кілька класів, для кожного з яких вимоги щодо заощадження та транспортування відрізняються. Також є суворі поділу між вантажами з різними властивостями, які не можна зберігати разом. Що можна помістити в одному місці, а що необхідно поділити, зазначено у правилах сумісного зберігання небезпечних вантажів.

Характеристики контейнерів та депо для зберігання небезпечних речовин та рідин

Контейнери та депо для безпечного зберігання небезпечних речовин ❶ Висока якість ❷ З Німеччини ❸ Доставка по Києву та Україні ☎ 098 9059593

Для виготовлення контейнерів, у яких зберігаються горючі та хімічні речовини, використовують оцинковану сталь. Стінки виготовляються двошарові, із спеціальним відведенням дощової води. Один і той же міні-склад, залежно від небезпеки речовин, що зберігаються в ньому, може бути використаний як поза приміщення, так і всередині його. Конструкція депо може припускати зберігання в ньому судин великого обсягу, або мати полиці для менших за розміром каністр або бочок. Також такі контейнери обов'язково повинні мати вентиляційні отвори. Вентиляція повітря всередині депо для небезпечних вантажів можемо відбуватися пасивно чи активно.

Для зручності перевезення кожен контейнер оснащується петлями для крана або кишенями навантажувача. Розташування та конструкція дверей можуть бути різними, залежно від потреби. Використовуються вони для пасивного зберігання легкозаймистих та хімічних речовин. Тобто для збереження їх у закритій тарі. Наповнювати або випорожнювати тару, а також переливати речовини з однієї тари в іншу всередині контейнера забороняється, якщо не передбачена активна вентиляція. Протипожежні контейнери можуть бути використані для зберігання легко і дуже легко займистих речовин. Якщо депо для отруйних вантажів буде на відкритому повітрі, переконайтеся, що теплоізоляція його має достатній рівень для погодних умов. При установці депо всередині приміщення переконайтеся, що склад оснащений надійними системами вентиляції та пожежогасіння.

Купити контейнери для небезпечних речовин можна на нашому веб-сайті. Компанія "Семирозум Проект" вже десять років займається поставками якісного складського та офісного обладнання в м.Київ та по всій Україні. Ціна товару, представленого на нашому сайті, відповідає його високій, європейській якості. У нас ви знайдете продукцію, вироблену у США, Німеччині, Великій Британії, Швейцарії та інших європейських країнах. Ви також можете отримати консультацію телефоном, якщо вас цікавить якийсь конкретний товар. Для вашої зручності Ви можете залишити номер телефону та замовити зворотній дзвінок від фахівця. Ми гарантуємо якість товару, що поставляється, і високий рівень сервісу.