Слава Україні! Героям слава!Віримо в ЗСУ!

Крісла

Фільтр

Позиції 1-12 з 32

Сортувати у порядку збільшення
Сторінка
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-12 з 32

Сортувати у порядку збільшення
Сторінка
Відобразити як Таблиця Список

Надійні крісла – основа комфорту та високої продуктивності

Крісла є запорукою зручності для працівників будь-якого офісу. Непросто витримати повноцінний восьмигодинний робочий день, сидячи на незручному стільці, тому про зручні сидіння необхідно дбати ще до початку роботи компанії. Купити крісла на робочі місця означає забезпечити працівників необхідною зручністю, від якої значною мірою залежить і продуктивність праці. Якими мають бути якісні офісні крісла?

Офісні крісла на роликах якісні ергономічні з гарантією | Семирозум Проект, Буча, Київська область

Зручність – запорука успіху

Купити крісло для офісу в Києві неважко, але важливо звертати увагу на співвідношення ціни та якості. Насамперед – опора, адже вона ламається найчастіше. Також схильна до зламу і хрестовина з роликами для переміщення стільця, до неї слід пред'являти особливі вимоги. Вона обов'язково має бути п'ятипроменевою, це забезпечує необхідну міцність та надійність. Для комфортної роботи необхідно звернути увагу на зручність підлокітників. На сучасних кріслах встановлюють конструкції із міцного пластику або металу. Їхня відсутність призведе до того, що сидячи за столом руки швидко втомлюватимуться, а це великий мінус зручності. Цього допускати в жодному разі не можна.

Щодо матеріалу оббивки, як правило, вибирають вироби з тканинним покриттям. Це зручний та недорогий матеріал. Також може бути шкіра або шкірозамінник, а також такі матеріали як поліуретан або дерево без оббивки.

Сидіння бувають:

  • М'якими;
  • Напівм'якими; 
  • Жорсткими. 

Рекомендується купувати крісла з першими двома типами сидінь, оскільки вони вважаються найзручнішими. Що ж до місця керівника, у цьому випадку немає нічого кращого, ніж купити величезне та зручне шкіряне крісло. Але ціна таких виробів залишається досить високою, тому для персоналу офісу їх зазвичай не закуповують.

Офісні крісла,на відміну від стільців, багатофункціональні вироби і вони повинні мати якісний механізм регулювання. Повинна регулюватися висота сидіння і рівень спинки для зручності людини, що сидить на ньому. Більше того, виріб повинен витримувати легке похитування та не ламатися. Сьогодні ця можливість реалізована на більшості крісел, які ви можете купити в Україні та Києві зокрема.

Головне для будь-якого крісла – його зручність та надійність. Якість продукції в даному випадку відіграє вирішальну роль, адже тільки міцна конструкція з м'якими сидіннями забезпечить високу продуктивність роботи персоналу та комфорт відвідувача. Тому правильний вибір, у даному випадку, справді є запорукою успіху. Компанія Семирозум Проект пропонує великий асортимент якісних ергономічних крісел для офісу за прийнятними цінами, які можна купити чи замовити у місті Буча біля Києва.