Слава Україні! Героям слава!Віримо в ЗСУ!

Табурет—драбина

Фільтр

7 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

7 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

Табурет-стремянка пластиковый производитель Германия - для магазинов, для дома, для офиса - везде, где нужно стать выше

Табурет-драбинка або підставка на колесах — новий товар на ринку України

Табурет-драбинка на роликах виробляється компанією Werner Dorsch GmbH, Німеччина, торговий знак WEDO. Ми є офіційним дилером цієї німецької фірми в Україні та підтримуємо гарантію виробника на матеріал та якість продукції протягом 24-х місяців з дати продажу виробу, звичайно ж, за дотримання правил використання та експлуатації. А у високій якості цього продукту ми й наші клієнти переконуємось із 2012 року. Починаючи саме з цього року табурет-драбину на колесах можна купити в Україні.

Цей товар, ще не широко відомий українському споживачеві, використовується як драбини для того, щоб можна було дістати руками до важкодоступних місць по висоті. Складається з двох сходів, які мають рифлену поверхню, щоб зменшити ймовірність того, що людина, що стоїть на них, послизнеться. Підставка виконана з якісного пластику, міцного та стійкого до ударів, знизу розташовані три пластикові ролики ковзання на сталевих пружинах, на яких її можна пересувати без зусиль і жінці, і дитині. Але якщо на неї впливатиме вага понад 5 кг, то ролики сховаються, а підставка на колесах стоятиме твердо на підлозі по всьому периметру (по колу), куди інтегровано гумове кільце, що покращує зчеплення зі підлогою і підвищує стійкість сходів-підставок.

Підставки на колесах знаходять своє застосування в області торгівлі як сходи для магазину, тумба для складу, для архівних стелажів, табурет-драбинка для бібліотеки, її можна купити і як тумбу для миття автомобіля, яка не боїться води і не іржавіє. Деякі мережі супермаркетів України та роздрібні магазини оцінили переваги цієї товарної позиції та застосовують її у торгових залах для зручності обслуговування полиць зверху та для викладення товару на торгові полиці.

Монтаж виконується за секунди: потрібно лише з'єднати дві половинки - встановити одну на другу, натиснути на верхню половину і зафіксувати її з нижньою частиною. Інструмент не потрібний. Виробник передбачив, що табурет-драбинка із пластику стає нерозбірною після її збирання, і це правильно – виключається можливість того, що точки з'єднання розбовтаються або поламаються засувки і, таким чином, гарантується надійність жорсткості виробу та забезпечується безпека його експлуатації, яка підтверджується сертифікатами TÜV та GS та перевірками по євростандарту EN 14183.

Можливі кольори підставки на роликах: світло-сірий RAL 7035, темно-сірий 7012, білий 9010, червоний 3000, синій 5002, чорний 9005.

Табурет-драбина може вироблятися також з металу в кількох варіантах.

 Табурет-стремянка пластиковый для магазина обуви для выкладки товара. Подойдет для склада, для офиса и для дома

Де ще можна використовувати табурети-драбини?

Наприклад, в універмагах одягу та взуття, як, наприклад, ліворуч на фотографії, зробленій у Німеччині, у бібліотеках, у продуктових універсамах.

 

 

 

 

 

 

Переваги табурету-драбини на колесах

У порівнянні з дерев'яними, що мають сходи, що викидаються, пластиковий табурет-драбинка має явні і безперечні переваги:

  • має компактніші розміри – йому легше знайти підходяще розташування, якщо він не використовується
  • має меншу вагу, на колесах – легше пересувати
  • не боїться попадання води
  • не вимагає спеціального догляду
  • не є доброзичливим середовищем для бактерій

Коротке відео з прикладом застосування табурету-драбини

Табурет-стремянка в наличии на складе, можно купить в Киеве - светло-серый, возможны другие цвета

Практично завжди ці підставки в наявності, будь ласка, приходьте, приїжджайте до нас, щоб оцінити цей товар і переконатися, наскільки він може бути корисним та зручним у магазині, на складі, в офісі чи вдома. Ви можете відразу купити табурет-драбину або замовити його доставку в будь-яке місто України поштовим кур'єром.