Слава Україні! Героям слава!Віримо в ЗСУ!

Дерев'яні піддони

Фільтр

5 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

5 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

Дерев'яний піддон може зустріти на 90% складів, та й по всій Україні, адже вони необхідні практично будь-якому виробництву. Даний вид транспортувальної тари дозволяє суттєво прискорити та спростити навантаження та розвантаження товару, а також використовувати складську площу раціональніше. Відмінна міцність та низька ціна є найважливішими перевагами даного виду палет. Сьогодні їх можна купити у будь-якому куточку нашої країни, у тому числі і на нашому сайті.

Виготовлення та особливості дерев'яних піддонів

Дерев'яна палета виготовляється із лісоматеріалів із обов'язковим контролем вологості деревини. Для піддонів цього типу цей показник не може перевищувати 24%. У продаж можуть надходити конструкції як із хвойних (сосна, ялина), так і з листяних порід деревини (вільха, осика, рідше – береза ​​або дуб). Дерев'яні палети можуть мати різне призначення. Вони можуть бути як універсальними (призначеними для вантажів широкої номенклатури), так і спеціалізованими (для особливих товарів).

Піддони також класифікуються за сортами. Основні їх такі:

Вищий. Нові або майже нові конструкції, що не мають забруднень і застосовувалися менше ніж 3 рази.

Перший. Даний сорт присвоюється виробу у випадку, якщо він використовувався більше 3 разів, але при цьому ремонт не спрямовувався.

Другий. Надається піддонам після тривалої експлуатації. Допускає наявність невеликих сколів і тріщин, у тому числі і після ремонтних робіт.


Стандартний термін служби дерев'яних палет зазвичай не перевищує 10 циклів. Після цього їх направляють на ремонт або просто викидають. Цей принцип класифікації важливий і визначення експлуатаційних характеристик, відповідно і ціни. Чим старше палета – тим менша її здатність переносити навантаження (мінус 5 – 10% для кожного нового класу) та вищий ризик пошкодження товару (до 50%).

Якщо ви бажаєте купити дерев'яні європіддони, насамперед звертайте увагу на продукцію спеціалізованих компаній. Доведено, що піддони кустарного виробництва мають набагато менший ресурс (до 50%). Тому для придбання надійних та якісних конструкцій найкраще звертатися до професіоналів. На підприємствах вироби випускаються з дотриманням технології виробництва, завдяки чому вони відрізняються підвищеними експлуатаційними характеристиками.