Слава Україні! Героям слава!Віримо в ЗСУ!

Металеві піддони

Металеві піддони – висока міцність та зносостійкість


Піддон металевий – один з основних видів транспортної тари, що застосовується на виробництві та у складських приміщеннях. Незважаючи на велику поширеність палет із пластику та дерева, сталеві конструкції також знаходять свого клієнта в Україні та Києві зокрема. Висока міцність, невибагливість до умов експлуатації та відмінна зносостійкість – основні аргументи для кожного власника підприємства, який бажає купити чи вже оснастив склад металевими піддонами.

Чому саме метал?

Металевий піддон може бути сталевим та алюмінієвим. Конструкції зі сталі відрізняються більш високою міцністю та надійністю, але мають більшу масу. Алюмінієві палети відрізняються значно меншою масою та відсутністю схильності до корозії, але мають менший ресурс статичних та динамічних навантажень, а також мають високу ціну.На відміну від пластикових та дерев'яних конструкцій, металеві палети відрізняються вищою надійністю.Вони не схильні до зламу, не гниють і не вимагають додаткової обробки паразитів. Вироби такого роду немає гострих кутів чи кріпильних елементів, які б пошкодити вантаж. Якщо ви бажаєте купити палети для зон з особливим кліматом, кращого варіанту, ніж металеві конструкції, ви просто не знайдете. Вони здатні працювати у температурному діапазоні від -40 до +80 градусів.

Сталеві та алюмінієві палети також розрізняються за розмірами, зокрема, вони можуть мати наступні параметри:
  • 800х600
  • 1200х800 (тип EUR)
  • 1200х1000 (тип FIN) і т.д.
Ціна металевих конструкцій вища, ніж у аналогів з дерева або пластику. Але й експлуатаційні характеристики виробів даного типу особливі. Таке рішення має цілу низку плюсів, завдяки чому палети залишаються затребуваними на українському ринку. Ознайомтеся з асортиментом металевих піддонів від компанії Семирозум Проект.