Слава Україні! Героям слава!Віримо в ЗСУ!

Пластикові палети

Фільтр

1 елемент

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

1 елемент

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

Якими бувають пластикові палети?

Пластикові піддони стають все більш затребуваними на підприємствах з постійним рухом товару. Вони безпечні, легкі та недорогі, що відрізняє їх від дерев'яних та металевих аналогів. Сучасний ринок пропонує цілий ряд пластмасових палет, кожен з яких має різні характеристики. Від них залежить не лише функціональність, а й ціна піддонів.

Види пластмасових палет

Пластикові піддони все ширше використовуються в Україні та Києві зокрема. У цьому немає нічого дивного, адже різноманітність вибору дає змогу кожному підприємству купити те, що потрібно. Існує три основні групи палет даного типу:
  • Легкі;
  • Універсальні;
  • Посилені.
Купити легкі пластикові піддони у Києві замовник може лише у виконанні 1 200х800 (тип EUR). Їх безперечною перевагою є вага – всього 5 кг. Вони оптимально підійдуть для вантажів малої маси (припустиме статичне навантаження становить 1500 кг, динамічне – 800 кг). Головний мінус – неможливість використання для стелажного навантаження. Для миття пластикових палет цієї категорії рекомендується використовувати воду, температура якої не перевищує 95 градусів. Виготовляють такі вироби з поліпропілену.

Універсальні та посилені піддони дуже схожі за своїми характеристиками. Вони можуть виконуватися за розмірами як 1200х800 (тип EUR), так і 1200х1000 (тип FIN). Динамічна навантаження для конструкцій обох типів може досягати 1250 кг. Для стелажного зберігання допустиме навантаження на піддон від 600 до 1 000 кг. Проте є й відмінності. Перше з них – універсальний пластиковий піддон може витримувати статичне навантаження близько 3000 кг, посилені конструкції справляються з вантажами до 5500 кг. При цьому, маса виробів першого типу стартує від 12.9 кг, а другого - від 21.5 кг. Крім поліпропілену, для виробництва універсальних та посилених палет може застосовуватися і поліетилен. Догляд за ними здійснюється аналогічно легким конструкціям.

Зручність, функціональність, ціна – саме такі критерії використовуються компанією Семирозум Проект при виборі будь-яких матеріалів чи готової продукції та вибір пластикових палет не є винятком. Конструкції подібного типу поступово витісняють із ринку дерев'яні аналоги, займаючи їхню нішу на ринку. Тому більшість підприємств сьогодні відмовляється від дерева, на користь простого у догляді та стійкого до навантажень пластику.