Слава Україні! Героям слава!Віримо в ЗСУ!

Штабелери для бочок

Фільтр

1 елемент

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

1 елемент

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

Підйомник для бочок робить транспортування максимально простим і швидким.

Вибір навантажувача для складу з рідкими середовищами та паливом часто перетворюється на чималу проблему. Звичайний гідравлічний штабелер або візок не зможуть підчепити бочку та транспортувати її потрібне місце. Тому для їх перевезення використовуються спеціальні підйомники та захоплення, які можуть здійснювати підйом та опускання вантажу як у горизонтальному, так і у вертикальному положенні.

Якими бувають штабелери для бочок?

Штабелери для бочок бувають різними. В Україні, і в Києві особливо часто зустрічаються спеціальні ланцюгові стропи. Вони є конструкцією з двох ланцюгів, закріплених на одному кільці з одного боку і з гаками з іншого. Вони забезпечують транспортування бочок як у горизонтальному, так і у вертикальному положенні (деякі моделі – тільки у вертикальному). Можливе регулювання для ємностей різного об'єму. Ціна строп невисока, а функціональність відмінна. Ви можете придбати конструкції з максимальним навантаженням до 1000 кг.

Альтернативою строп є спеціальні захвати для бочок. На відміну від строп, вони є цілісною конструкцією з вертикальним транспортуванням ємності. Вони закріплюються на штабелері і піднімаються нагору за допомогою вил. Бочки можуть ставитися як на візки, і відразу у вказане місце. Допустиме навантаження на різних моделях може мати такі значення, залежно від конкретної моделі захоплення:
  • 600 кг
  • 800 кг
Також існує пристрій комбінованого типу, що поєднує в собі переваги строп та захоплень.

Вирішення проблеми транспортування та навантаження ємностей елементарно. Стропи та захоплення дозволять вам швидко та безпечно переміщати їх у лобі точку складу, а також суттєво прискорити процес із завантаження в автотранспорт. Сьогоднішнє розмаїття конструкцій дозволяє підібрати оптимальне рішення для бочок різної маси та величини.