Слава Україні! Героям слава!Віримо в ЗСУ!

Штабелери гідравлічні

Фільтр

5 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

5 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

Гідравлічні штабелери – зручність, яка не потребує додаткових ресурсів

Не кожне складське приміщення потребує високих та потужних автоматичних штабелерів за високу ціну. При одноярусному або двоярусному зберіганні при малому обороті товарів немає сенсу витрачати колосальні гроші на вилочний навантажувач. У такій ситуації можна обійтися і ручним гідравлічним штабелером, який задовольнить усі потреби підприємства.

Особливості гідравлічних штабелерів

Найбільш відомим типом штабелерів з гідравлічним принципом дії є ручний візок – рокла. В Україні та зокрема у Києві вони зустрічаються повсюдно: у виробничих приміщеннях, на складах, у великих гіпермаркетах тощо. Пристрої даного типу може дозволити собі купити і кожен підприємець-початківець, коштують вони відносно недорого. Оптимально підійдуть для складів із одноярусним або розміщенням вантажу.

Візки здатні перевозити вантаж масою до 3 тонн. Максимальна висота підйому товару сягає 200 мм. Рокла може використовуватися в приміщеннях з будь-яким покриттям для підлоги незалежно від його якості. Візки елементарні в експлуатації, прості у догляді та в обслуговуванні, тому набули досить широкого поширення

Однак якщо на підприємстві використовується двоярусне або стелажне зберігання, необхідно замислитись над покупкою безпосередньо гідравлічного штабелера. Очевидна перевага даної конструкції над візком полягає у можливості підйому вантажу на висоту до 3 метрів. Вантажопідйомність пристрою, залежно від моделі, може мати таке значення:
  • 0,5 т
  • 1 т
  • 2 т
Ручний гідравлічний штабелер також досить простий в експлуатації та обслуговуванні, його ціна також цілком доступна. Проте є й важливий недолік. Навантаження товарів на другий ярус або стелаж вимагає фізичної дії на навантажувач. Тому оператору доведеться докладати чимало зусиль для того, щоб встановити палету з важким вантажем на потрібне місце зверху.

Гідравлічні штабелери - оптимальне рішення для будь-якого складу з малим вантажообігом. Вони не вимагають великих фінансових витрат, їх можна купити за розумними цінами. Принцип дії простий і не вимагає додаткових витрат на закупівлю комплектуючих для ремонту двигунів, чим часто страждають електронавантажувачі. Тому, купуючи навантажувачі даного типу, власник складу зможе не лише забезпечити надійну роботу, а й серйозно зменшити витрати праці та фінансові витрати на складське обладнання.