Слава Україні! Героям слава!Віримо в ЗСУ!

Штабелери ручні

Фільтр

3 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

3 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

Ручні штабелери – найкраще рішення для двоярусних стелажів

Не всі складські приміщення працюють із високою інтенсивністю. Якщо рух товарів на складі або на підприємстві досить рідкісний, немає сенсу купувати електричні штабелери. Ручні пристрої, в даному випадку, дозволять заощадити гроші на придбання та обслуговування техніки. Гідравлічний принцип роботи робить їх максимально простими в експлуатації та догляді, а низька ціна дозволила їм набути широкого поширення по всій Україні та в Києві зокрема.

Конструкція ручних штабелерів

Ручні гідравлічні штабелери складаються з кількох основних елементів. Насамперед, до таких відносяться візок, вузол гідравліки та безпосередньо підйомник. Візок із колесами необхідний для швидкого пересування навантажувача у встановлену точку. Ручні вантажні штабелери невибагливі до покриття для підлоги, вони здатні пересуватися як по гладкій підлозі, так і по нерівному бетону.

Підйом вантажу на встановлену висоту може здійснюватися за допомогою ручного чи ножного приводу. Як правило, гідравлічні штабелери надходять у продаж із першим типом управління, другий ви можете купити окремо (як додатковий аксесуар). Принцип дії аналогічний гідравлічним візкам, але на відміну від них навантажувачі здатні піднімати товар на велику висоту. Для ручних штабелерів вона може сягати 3 метрів, чого достатньо для двоярусного або триярусного зберігання продукції. Вантажопідйомність конструкцій різного роду може мати такі значення:
  •  0,5 тонн
  • 1 тонна
  • 2 тонни
Необхідні параметри вил підбираються з вимог клієнта, тому ви можете купити саме той варіант, який потрібен вашому складу або підприємству.

Даний тип навантажувачів відрізняється зручністю в експлуатації та компактністю. Вони можуть використовуватися навіть у приміщеннях з мінімальними отворами. Корпус пристрою виконується зі сталі, тому він здатний витримувати серйозні навантаження протягом тривалого часу. Конструкція ручних штабелерів є елементарною, тому вони не тільки прості в обслуговуванні, але й швидко обладнуються додатковими аксесуарами. Відсутність складних конструківних рішень та електричного приводу дозволила максимально знизити ціну на подібні навантажувачі. Догляд за ними елементарний, для повноцінної роботи пристрою достатньо регулярно проводити технічний огляд з періодичною заміною зношених деталей і змащувати всі вузли агрегату.