Слава Україні! Героям слава!Віримо в ЗСУ!

Стілець антистатичний

Стільці антистатичні

Виробничі, лабораторні та офісні приміщення мають бути оснащені необхідними меблями. Це знають усі. Але не кожен замислюється про те, що для кожного виду робіт потрібні певні умови. Один і той же предмет не може бути використаний у кабінеті, лабораторії або у виробничого верстата. Стілець антистатичний ❶ Висока якість ❷ З Німеччини ❸ Гарантія 3 роки ✈ Доставка по Києву та УкраїніЄ нормативи, в яких детально вказано які меблі відповідають якому робочому місцю. Це як від рівня фізичної навантаження, і від чинників довкілля. Наприклад, в лабораторних умовах, на заводах, де апаратура працює від електромережі і навіть в офісах, оснащених комп'ютерами, є необхідність подбати про відведення статичної електрики.

Торкаючись електроприладів і навіть просто пересуваючись всередині приміщення, ваше тіло виробляє статичний розряд певної потужності. При контакті з деякими предметами можна відчути цей розряд. Для того щоб убезпечити працівників підприємства слід подбати про спецодяг, що відповідає підлоговому покриттю та меблям. Однією з найважливіших частин таких меблів є антистатичний стілець.

Критерії вибору стільців

Сумнівів не виникає в тому, що стілець має бути міцним, адже він переносить неабияке навантаження в процесі експлуатації. Але ще більшого навантаження піддається організм людини, яка працює на цьому місці. Тому до цього предмета меблів висуваються чіткі вимоги. Потрібно звернути увагу на такі моменти:
  • механізм
  • висота спинки
  • міцна стійка основа (хрестовина)
  • підлокітники (залежно від необхідності)
  • якісний матеріал оббивки сидіння та спинки
Також антистатичний стілець має бути регульований по висоті. Це дає можливість використовувати його не тільки людям різного зростання, а й біля різних за висотою виробничих механізмів та верстатів. Крім того, стілець зі спинкою має бути оснащений регулюванням кута її нахилу. Сама спинка повинна мати ортопедичну форму, яка знизить навантаження на хребет, зокрема на його поперековий відділ. Додатковими елементами може бути підставка для ніг або підголівник.
Правильний підбір цього предмета меблів вплине на самопочуття працівників і, відповідно, на продуктивність та якість їхньої праці. Виготовляють такі сидіння з матеріалів середньої жорсткості та оббивають тканиною або вінілом. Це забезпечує як комфортне використання та легкий догляд, так і необхідний антистатичний ефект.

Придбати якісні антистатичні стільці для виробничих та лабораторних приміщень ви можете на нашому сайті. Ми гарантуємо високу якість продукції, ціна якої є оптимальною. Компанія «Семірозум Проект» вже понад десять років займається постачанням якісних офісних меблів та складського обладнання, виробниками яких є країни західної Європи, США та Японія. Доступні ціни, зручна система доставки та можливість привезення однієї одиниці товару на замовлення дають нам переваги в порівнянні з іншими аналогічними компаніями.
В нас замовляє вся Україна!