Слава Україні! Героям слава!Віримо в ЗСУ!

Стілець лабораторний

Фільтр

5 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

5 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

Лабораторний стілець для роботи в чистому приміщенні

У будь-якому медичному приміщенні, будь то лабораторія, аптека чи лікарня, не обходиться без використання спеціальної техніки та меблів. Важливим атрибутом є лабораторний стілець, який необхідний комфортного розміщення пацієнта, лаборанта, лікаря. А оскільки робота представників медичної сфери відбувається в чистому або навіть стерильному приміщенні, то до такого предмета меблів висуваються жорсткіші вимоги, ніж до звичайного.

Якими якостями повинен мати лабораторний стілець?

Робота в лабораторії вимагає граничної точності, уважності та концентрації, адже нерідко доводиться мати справу з мікроскопом, колбами та іншими пристроями. Помилки в роботі просто неприпустимі, інакше це може погано вплинути на результати аналізу. Для того, щоб такого не відбувалося, необхідний хороший лабораторний стілець. Що саме мається на увазі під поняттям "добрий"? Це меблі, які мають наступні властивості:

  • висока ергономічність: стілець має бути компактним і при цьому стійким, щоб забезпечити максимальний комфорт у роботі. Всі медичні стільці мають м'яке сидіння і деякі мають спинку, щоб забезпечити зручну посадку та зменшити навантаження на хребет під час роботи у напруженому положенні. Що стосується спинки, то вона може регулюватися п висоті або мати регульований кут нахилу;
  • гранична чистота. Оскільки більшість робіт виконується в чистих приміщеннях, то лабораторні стільці виготовляють із матеріалів, які не схильні до корозії та стійкі до впливу хімічних миючих засобів. До того ж, вироби можна дезінфікувати. Деякі моделі, призначені для роботи в особливих умовах, мають антибактеріальне покриття. Ще однією особливістю таких меблів є те, що вони не мають швів і щілин, які можуть спровокувати накопичення різного роду бактерій та мікроорганізмів;
  • різноманітний дизайн та варіанти виконання. Лабораторні стільці можуть бути представлені у будь-якому вигляді: зі спинкою, крісло зі спинкою та підлокітниками, Табурет. Залежно від характеру роботи та особливостей приміщення ви може вибрати підходящий вам стілець. А маючи різні дизайнерські рішення та колірні варіації, стільці чудово вписуються у будь-яку лабораторію.

Де купити лабораторні стільці?

Для того щоб купити стілець для лабораторії, аптеки чи лікарні, зовсім не обов'язково оминати усі меблеві магазини міста. Вибір і покупку такого важливого атрибуту Ви можете зробити вдома або в офісі, сидячи перед комп'ютером. На щастя, пропозицій як у Києві, так і по всій території України сьогодні достатньо.

Зайшовши на сайт компанії "Семирозум Проект", Ви вже не губитиметеся в здогадах, де придбати відмінний лабораторний стілець, ціна якого цілком доведеться вам по кишені. У нашому каталозі представлені моделі винятково високої якості. Також у нас ви знайдете інші меблі для лабораторій, офісів та виробничих приміщень. Вся продукція, представлена ​​в нашому каталозі, виготовлена ​​у країнах західної Європи, США та Японії. Якщо ви шукаєте якісні меблі за оптимальною ціною - звертайтесь до нас і ми допоможемо вам з вибором. Також ми здійснюємо доставку окремих одиниць товару на замовлення, тому навіть якщо на складі немає необхідного Вам товару – ми замовимо його спеціально для Вас.