Слава Україні! Героям слава!Віримо в ЗСУ!

Ящики пластикові

Фільтр
Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Ящики пластикові для складу та виробництва, без яких не обійтися

Системи зберігання вантажів різного виду передбачають наявність складі спеціального устаткування. До такого обладнання відносяться шафи, стелажі, складські контейнери та ящики. Залежно від потреб складу та технічних параметрів вантажу вибирається той чи інший спосіб зберігання.

Ящики, Ящики пластиковые ❶ Высокое качество от Семирозум проект ❷ Из Германии ❸ Гарантия 3 года ✈ бесплатная доставка по Киеву и Украине ☎ Звоните 098 9059593у порівнянні з іншою складською тарою, мають менший розмір та призначені для зберігання менших за вагою та габаритами вантажів.Пластиковые ящики для склада обладают рядом преимуществ. Они долговечны, прочны, выдерживают достаточно большой диапазон температуры (от -30 до +60 градусов) и удобны в транспортировке. Размеры такой тары могут быть самыми разными начиная от нескольких сантиметров — пластиковые лотки для хранения мелких деталей, и заканчивая параметрами в метрах — тара для хранения автозапчастей, электроинструментов и прочего. Кроме того, пластиковые ящики для склада имеют достаточно низкую цену. А изготовленную по новейшим технологиям тару можно вторично перерабатывать, не нанося вреда окружающей среде. Такие ящики могут быть приспособлены чтобы ставить их один на один, либо размещать на стеллажах.

Де купити пластикові ящики та інше складське приладдя?

Компанія «Семірум проект» пропонує вам обладнання та техніку для складу від провідних світових виробників. Ми передаємо високу якість матеріалу, екологічність, довговічність та безпеку. Ящик пластиковий | купити у Києві, доставка по УкраїніУ нас ви можете придбати тару різного виду, а також стелажі для зручного зберігання та багато іншого. Якщо товару, що вас цікавить, немає в наявності, ми доставимо його на замовлення. Ви гарантовано отримаєте оригінальний товар відомого бренду та надовго забудете про поломки та пошкодження складського обладнання.

Офіс та склад компанії «Семирозум Проект» знаходяться в Бучі, біля Києва. Саме у Києві різноманітність товарів найширша. Кожен постачальник пропонує свої умови, ціни та гарантії. Ми, у свою чергу, дбаємо про те, щоб наші клієнти отримували якісний товар, який відповідає сучасним світовим технічним та екологічним вимогам. Ціна товару виправдана найвищою його якістю та безпекою використання.

Замовлення можна оформити телефоном або через інтернет. Вся Україна може вільно купувати товари у нашому інтернет-магазині, оскільки система доставки надійно налагоджена. Швидка, продуктивна та безпечна робота складу можлива разом із «Семирозум Проект».