Слава Україні! Героям слава!Віримо в ЗСУ!

Оглядові дзеркала

Назначение обзорного зеркала

Безпека понад усе. Ця фраза не втрачає актуальності з роками, і її взяли на озброєння всі власники великого та дрібного бізнесу. Оглядові дзеркала ❶ Висока якість від Семирозум проект ❷ З Німеччини ❸ Гарантія 3 роки ✈ Доставка по Києву та Україні ☎ 098 9059593Дужеважливо захистити себе та свій бізнес від зловмисників, а також забезпечити максимальну безпеку робочого процесу. Для цього слід почати певні дії. Одним із них є придбання обладнання для спостереження за приміщенням та територією біля нього.

Одним із найпростіших пристроїв для спостереження є оглядове дзеркало форми. Воно дозволяє здійснювати контроль над великою ділянкою території, оскільки його форма значно збільшує кут огляду. Такі дзеркала використовують:

  • на складах
  • у виробничих приміщеннях
  • у музеях та виставкових залах
  • у торгових залах магазинів
  • на прикасовій території великих супермаркетів
  • у підземних паркінгах
  • у приміщеннях, які потребують підвищеного рівня безпеки
  • на вуличних парковках та стоянках
  • на небезпечних поворотах чи виїздах з обмеженим оглядом

Характеристики оглядових дзеркал для спостереження

Вимоги до обладнання для вулиці для використання всередині приміщень та на вулиці, природно, відрізняються. Багато в чому відмінності обумовлені різними умовами використання, такими як температурний режим, перепади вологості, інші зовнішні впливи, потрібний кут огляду та відстань, з якої необхідно вести спостереження. Через мінливі погодні умови дорожнє дзеркало безпеки не повинно покриватися конденсатом, щоб зображення в ньому було максимально чітким. Для цього використовують акрилові дзеркала. Вони стійкі до перепадів температури та вологості, опадів та інших несприятливих погодних умов. Цією властивістю акрилових дзеркал користуються також на складах з нестабільним температурним режимом. Також дорожнє дзеркало обов'язково має бути оснащене відбивачами. Стандартно це біла рама із полістиролу з червоними відбивачами. Кріплення може здійснюватись як до стіни, так і на окрему стійку. Для того щоб встановити дзеркала в максимально вигідному положенні їх оснащують кріпленням із шаровим шарніром. Таким чином, ви можете встановлювати та змінювати кут нахилу та, відповідно, територію огляду.

Купити акрилове дорожнє дзеркало європейського виробництва ви можете на нашому сайті. Наявність такого атрибуту на території вашого підприємства допоможе за будь-якої погоди безперешкодно здійснювати контроль за безпекою. Ціна виробу залежить від його розмірів, а також від наявності світловідбиваючої рами та способу кріплення. Компанія «Семирозум Проект» займається постачанням обладнання від найкращих виробників Європи. Кожен товар, придбаний у нас, сертифікований та має гарантію.

Ми знаходимося за адресою: Україна, місто Буча Київської області