Слава Україні! Героям слава!Віримо в ЗСУ!

Флагшток

Фільтр

3 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

3 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

Флагштоки як метод реклами

Флагшток називається підставка під прапор зі спеціальним кріпленням. Найчастіше ми бачимо флагштоки з національними прапорами на площах міст, біля будівель органів управління, шкіл та вищих навчальних закладів. Купити флагштоки ❶ Висока якість ❷ Гарантія 100% ❸ Доставка по Києву та Україні ☎ Телефонуйте 098 9059593Тим не менше в останній час прапори з корпоративною символікою стали широко використовуватися як рекламний засіб. З цієї причини зріс і попит на флагштоки різних видів.

Яким може бути флагшток?

Підставка для прапора може бути призначена для встановлення на вулиці або у приміщенні. Як вуличні флагштоки, так і призначені для приміщень можуть відрізнятися по конструкції.

Підставки для прапора, призначені для вуличного використання, можуть бути мобільними та стаціонарними. Мобільні конструкції можна переміщати чи прибирати у приміщення чи склад під час негоди. Стаціонарні конструкції оснащуються кріпленням, яке монтується безпосередньо в ґрунт. Верхня частина, на якій безпосередньо закріплений прапор, часто має функцію обертання, що дозволяє їй повертатися в напрямку вітру. Таким чином, прапор завжди на увазі і не заплутається. Також у різних конструкціях відрізняються системи кріплення прапора. По-перше, вони можуть мати стандартний чи регульований розмір. По-друге, вони можуть бути призначені для звичних нам прапорів або вертикальних рекламних полотен. Останні мають спеціальне обтяження внизу кріплення прапора, що допомагає йому тримати розкриту форму навіть за сильного вітру. Висота вуличного флагштока може змінюватись від 3 до 10 і більше метрів. Також є фасадні кріплення, які найчастіше використовують на вулицях, але можна їх зустріти і в коридорах будівель.

Мобільні флагштоки із символікою різних країн встановлюють у холах консульств, приймальних готелів чи міжнародних фірм. Такий підхід допомагає забезпечити більш комфортну та довірчу обстановку у приміщенні. Великі корпорації можуть розміщувати корпоративну символіку на таких флагштоках у своїх офісах. Це свідчить про високий рівень фірми, а також піднімає корпоративний дух.

Всі конструкції виготовляються із нержавіючої сталі або алюмінію. Вони довговічні, стійкі до погодних умов та впливу хімічних миючих засобів. Для зручності транспортування високі флагштоки виготовляють доладними. Також підйомний механізм у них може бути прихований усередину конструкції. Система буде закрита на ключ і ніхто, окрім вас чи довіреної вами особи, не зможе опустити прапор. Це забезпечить надійність та збереження прапора від злодіїв та недоброзичливців.

Як купити флагшток?

Очень просто. Купить подставки для флагов из нержавейки и алюминия вы можете на сайте нашей компании. Мы хотим чтобы Украина была обеспечена качественным товаром, соответствующим европейским требованиям, потому поставляем оборудование от лучших мировых производителей. Цена всех товаров соответствует их высочайшему качеству. Офис нашей компании "Семирозум Проект" находится в г. Киев, но доставка осуществляется по всей территории страны. Независимо от того, где вы находитесь у вас есть доступ к лучшим товарам. Даже если необходимого вам продукта нет на складе, мы осуществим доставку под заказ.
Оборудование и товары от ООО "Семирозум Проект" — лучшее качество на рынке Украины!