Слава Україні! Героям слава!Віримо в ЗСУ!

Фліпчарт

Фільтр

3 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

3 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

Фліпчарт для офісу незамінний атрибут для тренінгів та презентаційВибираємо фліпчарт для офісу

Дошка для презентації є одним із найнеобхідніших атрибутів в офісі. Як відомо, для кращого засвоєння інформації, людині необхідно задіяти якнайбільше органів сприйняття. Представляючи свій звіт або презентацію, ви можете в усній формі, але розрахунки, таблиці та графіки краще сприйматимуться візуально, ніж на слух. Тренінги, корпоративне навчання і навіть прості планерки не обійдуться без фліпчарту. Перед тим, як купити фліпчарт, слід визначити, який саме вид вам потрібен.

Види фліпчартів

Flip chart – переносна дошка. Вона може бути закріплена на тринозі, або ж на штативі з основою, оснащеною коліщатками. Другий варіант зручніший для безперешкодного пересування дошки в приміщенні офісу, але конструкція першого виду зазвичай важить менше і ціна його нижча.
Найбільш значущою відмінністю є сам матеріал дошки. Матеріалом для її виготовлення може бути:
  • пластик
  • меламін (зазвичай ДВП або метал, покритий меламіном)
  • метал забарвлений
  • емальований метал.
Фліпчарт пластиковий – дошка для малювання маркером. Вона є найдешевшою із презентаційних дощок, але й термін служби її досить короткий.
Меламінові дошки зношуються так само швидко, як пластикові. І, як і на пластик, на меламінову поверхню не кріпляться магніти.
Забарвлений метал дозволить вам кріпити на дошку різні креслення та графіки за допомогою магнітів, а також писати по ній маркером. Але такий матеріал може зіпсуватися під впливом перепаду температур, так як лак, яким покрита дошка чутливий до зовнішнього середовища і може пузиритися або облушуватися.
Flipchart, основу якого складає магнітна дошка, виготовлена ​​з листа металу, покритого емаллю, є найбільш популярним різновидом. Цей матеріал відрізняється високою якістю та тривалим терміном служби. Емальованою дошкою можна писати маркерами, не побоюючись того, що залишаться сліди. Маркер легко стирається із поверхні емалі сухою губкою. Крім того, на цю поверхню кріпляться магніти, що значно полегшує роботу. Майже всі фліпчарти мають кріплення для паперу. Воно може розташовуватися як у верхній частині дошки, таким чином, що паперові листи закривають її поверхню, так і збоку від неї. Деякі фліпчарти оснащені кріпленнями для паперу з обох боків дошки. Це дозволяє підготувати деякі матеріали для презентації заздалегідь.

При виборі пересувної дошки для офісу зверніть увагу на матеріал самої дошки, можливість регулювання її висоти та кута нахилу. Також переконайтеся, що всі допоміжні елементи, такі як підставка для маркерів та кріплення для паперу, в наявності та працюють справно.

Компанія «Семирозум Проект» вже понад 10 років працює на ринку товарів для офісу та складу. У нас купує офісне приладдя вся Україна. Висока якість, об'єктивні ціни та вигідні умови купівлі – все це вам забезпечено у співпраці з нашою компанією.